Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ROUTEUSDT
0
0
0
ROUTE
ROUTEIRT
0
0
0
ROUTE
Router Protocol

مختصر از ارز راتر پروتکل (ROUTE)

  • - ارز دیجیتال راتر پروتکل با نام شناخته شده ی Router Protocol و نماد اختصاری ROUTE در رتبه 627# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ROUTE با قیمت 3.3382168200 تتر و معادل تومانی 225,673 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز راتر پروتکل 15,145,877 میباشد.

راتر پروتکل چیست؟

قیمت لحظه ای راتر پروتکل: 3.33821 دلار

راتر پروتکل ( Router Protocol ) یک پروتکل نقدینگی زنجیره ای می باشد. این مجموعه در حال ساخت مجموعه ای از زیرساخت های نقدینگی متقابل است که هدف آن ایجاد یکپارچه زیرساخت پل بین راه حل های بلاک چین لایه 1 و لایه 2 فعلی و در حال ظهور می باشد .

 

پروتکل نقدینگی زنجیره‌ای متقابل روتر (XCLP) به عنوان یک زیرساخت پل ارتباطی بین بلاک‌چین‌های لایه 1 و لایه 2 فعلی و در حال ظهور عمل می‌کند تا جریان داده در سطح قرارداد را در میان آنها امکان‌پذیر نماید، بنابراین انتقال داده در سطح دارایی را با استیبل کوین‌ها که واسطه انتقال ارزش هستند، ممکن می‌سازد.

 

راتر پروتکل ( Router Protocol ) علاوه بر اتصال بلاک چین ها و ایجاد جریان آزاد اطلاعات، مسیریابی سفارشات هوشمند را نیز ممکن می کند و به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را در شبکه های مختلف به طور یکپارچه مبادله کنند. اجزای مختلفی در جریان راتر پروتکل ( Router Protocol )  دخیل هستند:

 

1. ParaRouter - هر زنجیره ای که توسط راتر پروتکل ( Router Protocol ) پشتیبانی می گردد دارای یک قرارداد پل روتر است که به نام ParaRouter بر روی آن مستقر می گردد. ParaRouter قادر است یک استیبل کوین را قفل کند و رویدادی را پخش کند که توسط شنونده رویداد مرتبط با ParaRouter قابل دریافت باشد.

 

2. روتر مرکزی - هابی است که به رویداد در ParaRouter گوش می دهد، آنها را تأیید می کند و رویداد را برای پردازش بیشتر به زنجیره مقصد ارسال می کند.

 

3. شنونده رویداد - این تابع مسئول تجزیه رویداد ارسال شده توسط ParaRouter به یک پیام پل کلی است.

 

4. Writer - این تابع مسئول تجزیه پیام پل به یک تراکنش معتبر و ارسال آن به زنجیره مقصد می باشد.

 

5. اعتبار سنجی ها - گره های ویژه ای هستند که با روتر مرکزی مرتبط هستند و مسئول تعیین اعتبار تراکنش هستند.

 

آر او یو تی ای (ROUTE) توکن بومی راتر پروتکل ( Router Protocol ) است. دارای خدماتی مانند حکومت داری، اشتراک درآمد و هزینه یکپارچه گاز می باشد .