Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SANTOSUSDT
0
0
0
SANTOS
SANTOSIRT
0
0
0
SANTOS
Santos FC Fan Token

مختصر از ارز سانتوس اف سی فن توکن (SANTOS)

  • - ارز دیجیتال سانتوس اف سی فن توکن با نام شناخته شده ی Santos FC Fan Token و نماد اختصاری SANTOS در رتبه 802# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SANTOS با قیمت 6.2906642800 تتر و معادل تومانی 425,782 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سانتوس اف سی فن توکن 4,550,000 میباشد.

سانتوس اف سی فن توکن چیست؟

قیمت لحظه ای سانتوس اف سی فن توکن: 6.29066 دلار

سانتوس اف سی فن توکن (SANTOS FC FAN TOKEN) یک توکن کاربردی BEP-20 می باشد که برای متحول کردن تجربه هواداران برای همه حامیان باشگاه سانتوس طراحی شده است. این توکن به طرفداران سانتوس اف سی (SANTOS FC) اجازه می دهد تا در نظرسنجی های تیمی شرکت کنند، کلکسیون های دیجیتالی را شکار کنند، NFT ها را خریداری کنند و از ویژگی های گیمیفیکیشن که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده است لذت ببرند.

 

سانتوس (SANTOS) توکن رسمی Binance Fan برای سانتوس اف سی (Santos FC) می باشد و در عملکردهای زیر استفاده می شود:

 

تعامل: دارندگان توکن سانتوس (SANTOS) حق دارند در جلسات رای گیری مربوط به تعامل طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت کنند.

 

اشتراک وفاداری (PowerStation): دارندگان توکن سانتوس (SANTOS) می‌توانند NFT‌های سانتوس اف سی (Santos FC) خود را برای جوایز طرفداران، کلکسیون‌های دیجیتال، نقاط قدرت طرفداران و موارد دیگر متعهد شوند.

 

تجارت الکترونیک: توکن سانتوس (SANTOS) را می توان در اکوسیستم تجارت الکترونیک سانتوس اف سی (Santos FC)  گنجانده و با استفاده از Binance Pay برای کالاها، بلیط های روز مسابقه، عضویت ها و موارد دیگر از آن استفاده کرد.

 

مزایا: دارندگان توکن سانتوس (SANTOS) می توانند با تعامل با سانتوس اف سی (Santos FC)  در پلتفرم بایننس توکن فن، یک بار در زندگی از مزایایی ، کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره و تجربیات دیگر برخوردار شوند.

 

گیمیفیکیشن: دارندگان توکن سانتوس (SANTOS) می توانند به چندین ویژگی گیمیفیکیشن در پلتفرم توکن فن بایننس دسترسی داشته باشند.

 

اهدا: دارندگان توکن سانتوس (SANTOS) می‌توانند مستقیماً به تیم محبوب خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت می نمایند.