Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SCUSDT
0
0
0
SC
SCIRT
0
0
0
SC

مختصر از ارز سیا کوین (SC)

  • - ارز دیجیتال سیا کوین با نام شناخته شده ی Siacoin و نماد اختصاری SC در رتبه 182# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SC با قیمت 0.0050869200 تتر و معادل تومانی 304 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سیا کوین 57,740,361,723 میباشد.

سیا کوین چیست؟

قیمت لحظه ای سیا کوین: 0.005086920 دلار

سیاکوین Siacoin (SC) توکن ابزار بومی سیاکوین Siacoin (SC) است که یک پلتفرم ذخیره سازی ابری توزیع شده و غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است. سیاکوین Siacoin (SC) به عنوان یک بازار امن و غیرقابل اعتماد برای ذخیره سازی ابری عمل می کند که در آن کاربران می توانند به فضای ذخیره سازی بلااستفاده خود دسترسی داشته باشند. قراردادها و تراکنش ها با قراردادهای هوشمند اجرا می شوند و سیاکوین Siacoin (SC) به عنوان یک وسیله مبادله برای پرداخت کارمزد ذخیره سازی در شبکه عمل می کند.

سیاکوین Siacoin (SC) ابتدا در ماه می 2014 معرفی شد و یک سال بعد در ماه می سال 2015 مورد بازنگری قرار گرفت و مجدداً معرفی شد و سرانجام در ژوئن 2015 به طور رسمی راه اندازی شد.

ایده راه اندازی سیاکوین Siacoin (SC) اولین بار در اواسط سال 2013 توسط دیوید ووریک (David Vorick) که مشغول تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در موسسه پلی تکنیک Rensselaer بود، شکل گرفت. او این ایده را از طریق ایمیل با لوک شامپین (Luke Champine)، دوست دانشگاهی اش در میان گذاشت. این پروژه در اوایل سال 2014 به طور رسمی سیاکوین Siacoin (SC) نام گرفت.

وریک و شامپین از طریق مرکز کارآفرینی کالج خود به جیم پالوتا (Jim Pallotta)، سرمایه‌گذار میلیاردر و بنیانگذار گروه رپتور، که در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده بود، معرفی شدند. مدت کوتاهی قبل از فارغ التحصیلی از کالج، آن دو شرکت Nebulous Inc. - که از آن زمان به Skynet تغییر نام داد - را برای توسعه رسمی سیاکوین Siacoin (SC) به کار گرفتند.

چه چیزی سیاکوین Siacoin (SC) را منحصر به فرد می کند؟

با توجه به وایت پیپر این ارز دیجیتال، هدف بلندمدت سیاکوین Siacoin (SC) رقابت با راه حل های ذخیره سازی موجود است. این پروژه قصد دارد تا با ارائه دهندگان بزرگ ذخیره سازی ابری مانند آمازون، گوگل و مایکروسافت رقابت مستقیم داشته باشد. سیاکوین Siacoin (SC) به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود قادر به ارائه نرخ های ذخیره سازی رقابتی است.