Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SCRTUSDT
0
0
0
SCRT
SCRTIRT
0
0
0
SCRT

مختصر از ارز سکرت (SCRT)

  • - ارز دیجیتال سکرت با نام شناخته شده ی Secret و نماد اختصاری SCRT در رتبه 395# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SCRT با قیمت 0.3926334700 تتر و معادل تومانی 27,332 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سکرت 271,355,295 میباشد.

سکرت چیست؟

قیمت لحظه ای سکرت: 0.3926334 دلار

شبکه مخفی یک شبکه غیرمتمرکز از کامپیوترها (که ما آن را "گره های مخفی" می نامیم) است که از فناوری های حفظ حریم خصوصی مبتنی بر سخت افزار و نرم افزار برای فعال کردن محاسبات ایمن استفاده می نماید. در بالای این شبکه، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های مخفی بسازند - برنامه‌های غیرقابل توقف و بدون مجوز که می‌توانند از داده‌های رمزگذاری‌شده بدون افشای خود داده‌ها، حتی برای گره‌های شبکه که محاسبات را انجام می‌دهند، استفاده شوند.
سکرت (SCRT) (تلفظ "راز") سکه اصلی شبکه مخفی است. این بدان معنی است که سکرت (SCRT) برای پرداخت هزینه ها و ارزش انتقال در شبکه استفاده می گردد. گره های مخفی باید سکرت (SCRT) را به اشتراک بگذارند تا بتوانند در شبکه کار کنند و در ازای آن هزینه ها و پاداش های شبکه در سکرت (SCRT) دریافت می کنند. وقتی گره‌ها آفلاین می‌شوند، می‌توانند بریده شوند و بخشی از سهام سکرت (SCRT) خود را از دست بدهند. دارندگان سکرت (SCRT) که گره‌های عملیاتی نیستند، ممکن است سهام خود را به یک گره خاص «پیوند» کنند تا به عنوان نماینده تبدیل شوند. نمایندگان این فرصت را دارند تا با حمایت از مجموعه خاصی از اعتبار سنجی ها، سهمی از هزینه ها و پاداش های شبکه را به دست آورند.
یکی دیگر از ابزارهای سکرت (SCRT) مدیریت شبکه می باشد. گره‌های مخفی می‌توانند با استفاده از سکرت (SCRT) پیشنهادهای حاکمیتی را ایجاد کرده و به آن رأی دهند و امکان کنترل غیرمتمرکز شبکه را فراهم می‌نمایند .