Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SDNUSDT
0
0
0
SDN
SDNIRT
0
0
0
SDN
Shiden Network

مختصر از ارز شیدن نتورک (SDN)

  • - ارز دیجیتال شیدن نتورک با نام شناخته شده ی Shiden Network و نماد اختصاری SDN در رتبه 922# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SDN با قیمت 0.2861309700 تتر و معادل تومانی 19,361 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز شیدن نتورک 65,042,591 میباشد.

شیدن نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای شیدن نتورک: 0.2861309 دلار

شیدن نتورک (Shiden Network) یک لایه برنامه غیرمتمرکز چند زنجیره ای در شبکه کوساما می باشد . شبکه Astar (که قبلا به عنوان Plasm شناخته می شد) یک هاب dApp در Polkadot است که از راه حل های اتریوم، WebAssembly و لایه 2 مانند ZK Rollups پشتیبانی می نماید. Astar قصد دارد یک پلتفرم قرارداد هوشمند چند زنجیره ای باشد که از چندین بلاک چین و ماشین های مجازی پشتیبانی می کند. شیدن نتورک (Shiden Network) یک شبکه خواهر شبکه Astar و یک مرکز dApp در کوساما می باشد . اساسا Astar و Shiden از یک پایه کد مشترک استفاده می کنند. به عنوان یک شبکه قناری که به عنوان زنجیره تحقیق و توسعه شبکه استار عمل می کند، شیدن نتورک (Shiden Network) قصد دارد حراج Parachain، lockup و Ethereum Bridge را آزمایش کند.

Kusama Relaychain از عملکرد قرارداد هوشمند با طراحی پشتیبانی نمی کند. شبکه کوساما به یک لایه قرارداد هوشمند نیاز دارد. این جایی است که شیدن نتورک (Shiden Network)  وارد می شود. Shiden از روز اول از راه حل های ماشین مجازی اتریوم، WebAssembly و Layer2 پشتیبانی می کند. این پلتفرم از برنامه های مختلف مانند DeFi، NFT و موارد دیگر پشتیبانی می کند. علاوه بر این، شیدن نتورک (Shiden Network) در حال ایجاد پل هایی برای بلاک چین های مختلف مانند اتریوم، شبکه مخفی، کاسموس و غیره است.

اس دی ان (SDN) توکن اصلی شیدن نتورک (Shiden Network) می باشد . عرضه اولیه توکن SDN 70 میلیون با 10 درصد تورم در هر سال است. SDN Token توکن ابزاری برای شیدن نتورک (Shiden Network) است که دارای 5 نقش می باشد: dApps Staking، NPoS Staking، Transactions، On-Chain Governance و Layer2. دارندگان توکن اس دی ان (SDN) می توانند توکن های خود را روی dApps های مورد علاقه خود قرار دهند تا هم نامزدها و هم توسعه دهنده dApps بتوانند توکن های اس دی ان (SDN) کسب نمایند.