Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SEIUSDT
0
0
0
SEI
SEIIRT
0
0
0
SEI

مختصر از ارز SEI (SEI)

  • - ارز دیجیتال SEI با نام شناخته شده ی SEI و نماد اختصاری SEI در رتبه 9999# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SEI با قیمت 0.5550681700 تتر و معادل تومانی 37,897 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز SEI 0 میباشد.

SEI چیست؟

قیمت لحظه ای SEI: 0.5550681 دلار

درباره sei

Sei اولین بلاک چین لایه 1 ویژه بخش است که برای تجارت و ایجاد مزیت غیرمنصفانه به صرافی ها تخصصی شده است. شبکه سی خود را به عنوان یک بلاکچین لایه اول Sector-Specific معرفی می‌کند.

 

 
اما بلاکچین‌های عمومی مثل اتریوم را داریم که هر پروژه‌ای با هر هدفی می‌تواند از آن استفاده کند. همچنین شبکه‌ای مثل کازموس به هر برنامه غیرمتمرکز اجازه می‌دهد تا بلاکچین مخصوص برنامه (App-Apecific blockchain یا Appchain) ایجاد کند (ازموسیس از این قابلیت استفاده می‌کند)، پس هر زنجیره متعلق به یک برنامه است. Sei Network بلاکچینی است که رویکرد ترکیبی دارد و از مزایای هر دو استفاده می‌کند. شبکه سی می‌تواند میزبان تعداد زیادی اپلیکیشن در یک حوزه خاص یعنی صرافی غیرمتمرکز یا دکس باشد، برای همین این شبکه Sector-Specific یا مخصوص یک بخش است.
 
صرافی های غیرمتمرکز (DEX) برنامه قاتل کریپتو هستند. آنها همه جا هستند و بسیار فراتر از AMM ها و دفترچه های سفارش هستند. DEX ها به همان اندازه در NFT ها و بازی ها رایج هستند. امروزه یکی از موارد استفاده اولیه از NFTها، تجارت آنها در بازار NFT است که نمونه دیگری از صرافی است. اکثر بازی‌های کریپتو صرافی‌های داخلی دارند تا کاربران بتوانند NFT‌ها و توکن‌های درون بازی را معامله کنند. DEXها بیشترین تأثیر شبکه را دارند، اکوسیستم های اصلی در اطراف آنها ساخته می شوند. از قضا، صرافی های غیرمتمرکز نیز کم استفاده ترین برنامه در کریپتو هستند. آنها نیاز به سطح منحصر به فردی از الزامات برای قابلیت اطمینان، مقیاس پذیری و سرعت دارند که هیچ برنامه دیگری به آن نیاز ندارد. اگر یک صرافی بزرگ برای چند لحظه از کار بیفتد، فاجعه‌بار است، اما همان زمان از کار افتادن برای بسیاری از انواع دیگر برنامه‌ها بسیار قابل تحمل‌تر است. از لحاظ تاریخی، DEXها با وجود معایب بلاک چین های لایه 1 موجود، موفق بوده اند.
 
شبکه Sei یک بلاکچین لایه ۱ بر بستر تندرمینت است که اختصاصا برای توسعه صرافی‌های غیرمتمرکز و ترید بهینه شده است. صرافی‌های غیرمتمرکز بر بستر شبکه SEI می‌توانند پردازش سفارش‌ها را به روش Order Book انجام دهند.