Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SGBUSDT
0
0
0
SGB
SGBIRT
0
0
0
SGB

مختصر از ارز سانگ برد (SGB)

  • - ارز دیجیتال سانگ برد با نام شناخته شده ی Songbird و نماد اختصاری SGB در رتبه 2939# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SGB با قیمت 0.0089886100 تتر و معادل تومانی 530 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سانگ برد 0 میباشد.

سانگ برد چیست؟

قیمت لحظه ای سانگ برد: 0.008988610 دلار

سانگ برد (Songbird) شبکه قناری برای Flare می باشد . دو فاز مجزا دارد. قبل از راه‌اندازی Flare، سانگ برد (Songbird) در ادامه آزمایش‌های Flare Time Series Oracle، سیستم‌های StateConnector و F-Asset و معماری شبکه مؤثر خواهد بود. پروتکل‌های FTSO و F-Asset روی سانگ برد (Songbird) با F-Asset‌هایی که از توکن‌های زیربنایی تولید می‌شوند، زنده خواهند بود. این امر امنیت، ثبات و اعتبار را برای راه‌اندازی نهایی Flare بهبود می‌بخشد.

پس از راه‌اندازی Flare، سانگ برد (Songbird) به عنوان یک شبکه طولانی مدت برای آزمایش تغییرات رهبری شده در Flare، مانند ادغام F-Assets جدید، تغییرات در FTSO، سیستم‌های F-Asset یا هر تغییر شبکه دیگری در نظر گرفته شده است.

در تمام دوره ها سانگ برد (Songbird) دو کاربرد اصلی دیگر دارد. اول، آزمایش پیشرفته و ایجاد جامعه برای برنامه هایی که می خواهند در Flare راه اندازی شوند. در حالت ایده‌آل، تمام برنامه‌هایی که در Flare راه‌اندازی می‌شوند، به‌ویژه برنامه‌هایی که از سیستم‌های FTSO و F-Asset استفاده می‌کنند، ابتدا روی سانگ برد (Songbird) آزمایش می‌گردند. دوم، به عنوان راهی برای دارندگان توکن FLR تا با پروتکل‌های کلیدی Flare مانند تفویض اختیار به FTSO، استخراج F-Assets و استفاده از برنامه‌هایی که بر روی Flare ساخته می‌شوند بدون اینکه توکن‌های FLR خود را در معرض خطر قرار دهند، آشنا شوند.

سانگ برد (Songbird) توکن مخصوص به خود را خواهد داشت، سانگ برد (Songbird) ($SGB)، که فقط یک بار و به همان نسبت بین همه گیرندگان

FLR به طور یکسان توزیع میگردد.کل عرضه اولیه 15 میلیارد خواهد بود.