Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SLIMIRT
0
0
0
SLIM
SLIMUSDT
0
0
0
SLIM

مختصر از ارز سولانیوم (SLIM)

  • - ارز دیجیتال سولانیوم با نام شناخته شده ی Solanium و نماد اختصاری SLIM در رتبه 826# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SLIM با قیمت 0.2458200200 تتر و معادل تومانی 14,517 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سولانیوم 100,000,000 میباشد.

سولانیوم چیست؟

قیمت لحظه ای سولانیوم: 0.2458200 دلار

سولانیوم (Solanium) یک پلتفرم جمع‌آوری سرمایه و تجارت در سولانا می باشد . این پلتفرم جمع‌آوری سرمایه غیرمتمرکز، سهم‌بندی نشانه‌ای با وزن زمان و رأی‌دهی حاکمیتی را به اکوسیستم سولانا معرفی می‌نماید.

 

سولانیوم (Solanium) اولویت بالایی به UI و UX می دهد، زیرا تیم فکر می کند UI خوب یکی از اصول اصلی است که در حال حاضر در اکوسیستم فاقد یا اولویت بندی شده است. این پروژه احساس می‌کند که این یکی از مهم‌ترین عوامل برای ورود کاربران جدید به اکوسیستم سولانا می باشد.

این پلتفرم یک راه حل همه کاره برای Solana با کیف پول، DEX و مدیریت تراکنش یکپارچه خواهد بود. تمام کیف پول های اصلی Solana پشتیبانی خواهند شد. این پلتفرم هر کیف پول متصل را با مدیریت کیف پول داخلی گسترش می دهد. کاربر برای دیدن موجودی توکن، ارسال یا دریافت توکن یا مدیریت حساب های توکن مجبور نیست پلتفرم را ترک کند. کاربران باتجربه همچنان می توانند کیف پول خود را از طریق ارائه دهنده کیف پول خود مدیریت کنند و هر گونه تغییر مستقیماً در پلتفرم منعکس می شود.

اسلیم (SLIM) توکن بومی پلتفرم سولانیوم (Solanium) است. نقش توکن اسلیم (SLIM) :

-شرکت کنندگان IDO باید مقدار مشخصی از توکن ها را در پلتفرم قرار دهند. تعداد سهام با توجه به رتبه ای که ادعا می کند تا بتواند شرکت کند طبقه بندی می شود.

دارندگان توکن اسلیم (SLIM) همچنین می توانند از طریق بنیاد DAO در مدیریت پلتفرم شرکت نمایند.