Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SLPUSDT
0
0
0
SLP
SLPIRT
0
0
0
SLP
Smooth Love Potion

مختصر از ارز اسموت لاو پوشن (SLP)

  • - ارز دیجیتال اسموت لاو پوشن با نام شناخته شده ی Smooth Love Potion و نماد اختصاری SLP در رتبه 316# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SLP با قیمت 0.0031048800 تتر و معادل تومانی 194 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اسموت لاو پوشن 41,374,192,305 میباشد.

اسموت لاو پوشن چیست؟

قیمت لحظه ای اسموت لاو پوشن: 0.003104880 دلار

توکن های اس ال پی  Smooth Love Potion (SLP) برای پرورش اکسیز، حیوانات خانگی در Axie Infinity استفاده می گردد.

 

Axie یک دنیای الهام گرفته از پوکمون است که در آن هر کسی می تواند از طریق گیم پلی ماهر و کمک به اکوسیستم توکن به دست آورد. مانند حیوانات خانگی در دنیای واقعی، Axies را می توان برای ایجاد فرزندان جدید پرورش داد. برای جلوگیری از تورم بیش از حد Axies، حداکثر تعداد دفعاتی وجود دارد که می توان یک Axie را پرورش داد.

 

پرورش یک Axie بسته به تعداد دفعاتی که Axies پرورش داده شده اند، مقداری اسموت لاو پوشن (Smooth Love Potion) هزینه دارد. هزینه پرورش از 150 اس ال پی (SLP) شروع می شود اما به تدریج- به 300 اس ال پی (SLP) برای نژاد دوم، 450 برای نژاد سوم، 750 برای نسل چهارم 1200 برای پنجمی و 1950 برای ششم افزایش می یابد. Axies را می توان حداکثر هفت بار پرورش داد، و نژاد هفتم 3150 اس ال پی (SLP) هزینه دارد .

 

اسموت لاو پوشن (Smooth Love Potion) را می توان با انجام بازی در حالت PvE Adventure و همچنین PvP Arena به دست آورد. این باعث می شود Axie Infinity از بازی سنتی متمایز گردد. تفاوت اصلی بین Axie و یک بازی سنتی این است که از طراحی اقتصادی بلاک چین برای پاداش دادن به بازیکنان برای مشارکت آنها در اکوسیستم استفاده می گردد. این مدل جدید بازی ، به بازی برای کسب درآمد لقب گرفته است. Axie هزاران بازیکن را از کشورهای در حال توسعه به دنبال یک جریان درآمد جدید در طول همه‌گیری کووید جذب کرده است. بسیاری از این بازیکنان، پدران، خاله‌ها و حتی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی هستند که قبلاً از فناوری بلاک چین استفاده نکرده‌اند!