Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SOLOUSDT
0
0
0
SOLO
SOLOIRT
0
0
0
SOLO

مختصر از ارز سولو جنیک (SOLO)

  • - ارز دیجیتال سولو جنیک با نام شناخته شده ی Sologenic و نماد اختصاری SOLO در رتبه 612# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SOLO با قیمت 0.1360238200 تتر و معادل تومانی 9,201 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سولو جنیک 399,947,699 میباشد.

سولو جنیک چیست؟

قیمت لحظه ای سولو جنیک: 0.1360238 دلار

سولوجنیک (Sologenic) در حال معرفی یک اکوسیستم پیچیده می باشد که به کاربران امکان سرمایه گذاری، تجارت و توکنیزاسیون بر اساس تقاضای دارایی هایی مانند سهام، ETF و فیات را در بالای XRP Ledger می دهد.

اکوسیستم سولوجنیک (Sologenic) و سکه سولو (SOLO) آن یک راه حل یک مرحله ای برای توکن کردن دارایی ها ارائه می دهد. دارایی هایی مانند سهام و ETF را می توان در بیش از 25 بورس مختلف جهانی در برابر ارزهای دیجیتال معامله کرد.

هدف اکوسیستم سولوجنیک (Sologenic) این است که مبادله دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری در انواع مختلف ابزارهای مالی سنتی را برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بدون دردسر کند. این عملیات مالی به یک زیرساخت زیربنایی قوی نیاز دارد که در زمان واقعی عمل کند و تراکنش های سریع، ایمن و شفاف را فراهم نماید.

سولوجنیک (Sologenic)از سکه های سولو (SOLO) برای بازارسازی و تامین نقدینگی استفاده می کند. سکه‌های سولو (SOLO) بر روی XRP Ledger صادر می‌شوند که امکان جابجایی نقدینگی را تقریباً فوری فراهم می‌کند. هدف این اکوسیستم حذف موانع ورود سرمایه‌گذاران کریپتو به‌صورت فردی و نهادی است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کلاس‌های دارایی غیربلاک‌چینی، مانند سهام، ETF و کالاها را با یک ارز دیجیتال - سولو (SOLO) - معامله نمایند. به بیان ساده، سکه ها مردم را در سراسر جهان قادر می سازند تا بدون نیاز به کارگزاری های سنتی، سهام شرکت های مورد علاقه خود را با سولو (SOLO) خریداری کنند و بفروشند.

دارندگان سولو (SOLO) به طیف گسترده ای از سهام بیش از 25 بورس جهانی دسترسی دارند.

دارندگان سولو (SOLO) می توانند واجد شرایط دریافت یک کارت رمزنگاری رایگان برای خرج کردن ارزهای دیجیتال خود در هر نقطه از جهان باشند.