Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SRKUSDT
0
0
0
SRK
SRKIRT
0
0
0
SRK

مختصر از ارز اسپارک پوینت (SRK)

  • - ارز دیجیتال اسپارک پوینت با نام شناخته شده ی SparkPoint و نماد اختصاری SRK در رتبه 1547# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SRK با قیمت 0.0001688400 تتر و معادل تومانی 11.752 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اسپارک پوینت 10,968,632,198 میباشد.

اسپارک پوینت چیست؟

قیمت لحظه ای اسپارک پوینت: 0.0001688400 دلار

اسپارک پوینت اکوسیستم (SparkPoint Ecosystem) به عنوان یک پلتفرم همه کاره دارای چهار بخش به نام‌های SparkDeFi، SparkLearn، SparkPoint Wallet و SparkPlay خواهد بود.

 

SparkDeFi یک پلتفرم DeFi مبتنی بر توکن حاکمیتی است که به افراد این امکان را می‌دهد تا ارزش واقعی دارایی‌های ارز دیجیتال خود را باز کنند. این یک راه حل مالی غیرمتمرکز با خدمات کامل است که صرافی غیرمتمرکز (SparkSwap) ، سهامداری مبتنی بر نقدینگی و استخر (SparkStake) ، وام دهی و استقراض P2P (SparkLend) و مدیریت پروتکل‌های دارایی DeFi (SparkDash) را به صورت یکپارچه، شفاف ترکیب می‌کند. که یک پلتفرم امن، فراگیر و قابل تعامل می باشد.

 

SparkLearn یک کتابخانه یکپارچه از مقالات، مواد آموزشی، و ماژول ها برای ارتقاء سواد مالی و تحریک گنجاندن مالی به جمعیت انبوه است. جدای از آموزش مالی رسمی، باعث تشویق به استفاده و گسترش مزایای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین می باشد.

 

SparkPoint Wallet یک کیف پول ارز دیجیتال غیرقانونی می باشد که می تواند توکن اسپارک پوینت (SparkPoint) ، بیت کوین، اتریوم و برخی توکن های ERC-20 را ذخیره کند.

 

SparkPlay، بخشی است که به کاربران اجازه می‌دهد فقط با انجام بازی‌های یکپارچه بلاک چین جوایزی کسب نمایند. یک روش واقعاً غیر متعارف بازی است که در آن کاربران با توکن‌هایی پاداش می‌گیرند که دارای ارزش واقعی هستند که بعداً می‌توانند آن‌ها را به سایر ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات تبدیل کرده و در پلتفرم‌های دیگر استفاده نمایند.