Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
STORJIRT
0
0
0
STORJ
STORJUSDT
0
0
0
STORJ

مختصر از ارز استورج (STORJ)

  • - ارز دیجیتال استورج با نام شناخته شده ی Storj و نماد اختصاری STORJ در رتبه 272# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز STORJ با قیمت 0.4206309900 تتر و معادل تومانی 25,177 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز استورج 387,759,793 میباشد.

استورج چیست؟

قیمت لحظه ای استورج: 0.4206309 دلار

استورج (STORJ) DCS (ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز) یک سرویس ذخیره‌سازی اشیاء رمزگذاری‌شده، ایمن و مقرون‌به‌صرفه است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از یک نمونه منطقی ساده، داده‌های شی را در همه جا غیرمتمرکز نمایید.

برای توسعه‌دهندگانی که خواستار مالکیت داده‌های خود هستند و می‌خواهند با اطمینان بسازند، فضای ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز استورج (STORJ) (DCS) به‌طور پیش‌فرض خصوصی است و به‌طور پیش‌فرض ایمن می باشد - در مقایسه با جایگزین‌های سنتی ذخیره‌سازی اشیاء ابری متمرکز سنتی، حفاظت و حریم خصوصی بی‌نظیری ارائه می‌نماید. ارائه قیمت مقرون به صرفه و قابل پیش بینی، سازگاری با S3، یک کتابخانه قوی از اسناد فنی منبع باز و ابزارهای توسعه آشنا - همراه با یک جامعه کاربر پر جنب و جوش - که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از نظر اقتصادی و به راحتی فناوری ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز را یاد بگیرند و از فناوری ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز برای کنترل داده های خود در هنگام ساخت برنامه یا سرویس عالی بعدی استفاده کنند.

هنگامی که یک شی در استورج (STORJ) DCS آپلود می گردد، به طور پیش فرض رمزگذاری می شود، به 80 قطعه یا بیشتر تقسیم می شود و در هزاران گره مختلف و ISP در نزدیک به 100 کشور توزیع می گردد. هیچ نقطه‌ای از خرابی یا مکان متمرکز وجود ندارد، به این معنی که قطع، خرابی، بیت‌تروت، باج‌افزار و نقض داده‌ها عملاً غیرممکن می باشد. اگر یک گره به هر دلیلی آفلاین شود، فایل شما می تواند تنها از 29 قطعه توزیع شده آن بازسازی گردد. و علاوه بر اعطای دسترسی اختصاص داده شده به کاربر برای اطمینان از حریم خصوصی، مدل امنیتی مبتنی بر لبه ما با مجوز تفویض شده، قابلیت‌های انعطاف‌پذیر و فوق‌ایمن را برای مدیریت دسترسی فراهم می‌نماید.

در شبکه استورج (Storj)، پرداخت‌ها توسط مشتریانی انجام می‌شود که داده‌ها را روی پلتفرم ذخیره می‌کنند.

ماهواره ای که آنها استفاده می کنند. سپس Satellites به گره های ذخیره سازی برای مقدار ذخیره سازی پرداخت می کند.

و پهنای باندی که در شبکه ارائه می کنند. پرداخت های مشتریان ممکن است از طریق هر کدام باشد

مکانیسم استورج (STORJ)، کارت اعتباری، فاکتور، و غیره)، اما پرداخت به گره های ذخیره سازی از طریق

توکن ERC20 استورج (STORJ) مبتنی بر اتریوم می باشد.