Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
SUKUIRT
0
0
0
SUKU
SUKUUSDT
0
0
0
SUKU

مختصر از ارز اس یو کی یو (SUKU)

  • - ارز دیجیتال اس یو کی یو با نام شناخته شده ی SUKU و نماد اختصاری SUKU در رتبه 739# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز SUKU با قیمت 0.2116124000 تتر و معادل تومانی 14,291 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اس یو کی یو 178,403,407 میباشد.

اس یو کی یو چیست؟

قیمت لحظه ای اس یو کی یو: 0.2116124 دلار

اس یو کی یو (SUKU) یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین می باشد که با ارائه یک پلتفرم زنجیره تامین به عنوان یک سرویس که مشاغل و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند، زنجیره های تامین را شفاف تر، کارآمدتر و قابل دسترس تر می کند.

 

 

 

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) قصد دارد از یک مدل توزیع نرم‌افزار باز بر اساس تقاضا، متشکل از برنامه‌ها و خدماتی که توسط شرکای تجاری اس یو کی یو (SUKU) استفاده می‌شود و با شرکای فناوری اس یو کی یو (SUKU) ساخته می‌شود، استفاده کند. اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) در نظر دارد شرکای تجاری (خریداران و فروشندگان) و شرکای فناوری را در یک اکوسیستم توزیع شده به هم متصل کند و شبکه‌های تجاری را قادر می‌سازد تا از فناوری زنجیره تامین گسترش یافته و از آن بهره ببرند و در عین حال مزایای بیشتری برای مصرف‌کننده نهایی فراهم می‌کند.

 

 

 

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) از چهار جزء اصلی تشکیل شده است که در زیر توضیح داده شده است:

 

1. پلتفرم اس یو کی یو (SUKU): قابلیت‌ها، خدمات و ویژگی‌هایی که به شرکای تجاری اجازه می‌دهد بین یکدیگر معامله کنند و از برنامه‌های کاربردی ساخته شده توسط شرکای فناوری استفاده کنند.

 

2. توکن اس یو کی یو (SUKU): یک توکن سازگار با ERC20 که توسط شرکای تجاری و شرکای فناوری در اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) استفاده می شود.

 

3. شرکای تجاری: کاربران پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) که بر روی شرکت کنندگان زنجیره تامین پلتفرم تعامل و تراکنش دارند.

 

4. شرکای فناوری: سازمان ها یا توسعه دهندگان فردی که برنامه ها را ایجاد می کنند یا خدماتی را در بالای لایه اصلی اس یو کی یو (SUKU) برای کاربران ، مانند شرکای تجاری ارائه می دهند.

اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) از یک توکن سازگار با ERC20 به نام SUKU Token استفاده می کند. هم شرکای تجاری و هم شرکای فناوری از توکن در اکوسیستم اس یو کی یو (SUKU) استفاده می کنند. توکن اس یو کی یو (SUKU) دارای پلتفرم های زیر می باشد:

1. حکومت: توکن های اس یو کی یو (SUKU) حق رای را فعال می کنند. برای مثال، یکی از فرصت‌های رای‌گیری می‌تواند رای دادن به پیشنهادهایی برای بهبود لایه هسته اس یو کی یو (SUKU) باشد.

2. کارمزد تراکنش: برای تراکنش های خاصی که از لایه اصلی اس یو کی یو (SUKU) استفاده می شود.

 

3. جوایز / مشوق ها: توکن های اس یو کی یو (SUKU) به کاربران پلتفرم پاداش می دهند. به عنوان مثال، پس از ورود به پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) ، کاربر یک جایزه SUKU Token دریافت می کند تا کیف پول خود را با توکن های اس یو کی یو (SUKU) برای تعامل در پلتفرم اس یو کی یو (SUKU) بسازد.