Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
THETAIRT
0
0
0
THETA
THETAUSDT
0
0
0
THETA

مختصر از ارز تتا (THETA)

  • - ارز دیجیتال تتا با نام شناخته شده ی THETA و نماد اختصاری THETA در رتبه 51# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز THETA با قیمت 2.3864752900 تتر و معادل تومانی 141,447 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز تتا 1,000,000,000 میباشد.

تتا چیست؟

قیمت لحظه ای تتا: 2.38647 دلار

تتا (THETA) یک شبکه مبتنی بر بلاک چین است که برای پخش ویدئو ساخته شده است. Theta mainnet که در مارس 2019 راه اندازی شد، به عنوان یک شبکه غیر متمرکز عمل می کند که در آن کاربران پهنای باند و منابع محاسباتی را به صورت همتا به همتا (P2P) به اشتراک می گذارند. این پروژه توسط استیو چن (Steve Chen)، بنیانگذار YouTube و جاستین کان (Justin Kan) یکی از بنیان گذاران Twitch توسعه یافته است.

نام توکن بومی تتا (THETA) است.

توسعه دهندگان می گویند هدف این پروژه تکان دادن صنعت پخش ویدئو در شکل فعلی آن است - تمرکز، زیرساخت های ضعیف و کارمزدهای بالا به این معنی است که کاربران نهایی اغلب با تجربه ضعیفی روبرو می شوند. به همین دلیل سازندگان محتوا با وجود این موانع درآمد کمتری کسب می کنند.

تتا (THETA) توسط Mitch Liu و Jieyi Long در سال 2018 تاسیس شد. Liu سابقه طولانی در صنعت بازی و ویدیو، تأسیس شرکت تبلیغاتی ویدیویی Tapjoy ، استارتاپ بازی های موبایلی Gameview Studios و THETA.tv ، پلتفرم پخش مستقیم که  برنامه غیرمتمرکز آن اولین برنامه ای بود که بر اساس پروتکل تتا (THETA) ساخته شد، دارد.

Long پس از تجربه چندین ساله مشابه در زمینه اتوماسیون طراحی، بازی، واقعیت مجازی و سیستم های توزیع شده بزرگ، دومین بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری تتا (THETA) است. او چندین مقاله علمی دانشگاهی تأیید شده دارد و دارای اختراعات مختلف در جریان ویدئو، بلاک چین و واقعیت مجازی است.

تتا (THETA) در حال حاضر یک تیم معتدل دارد و وب سایت رسمی آن سرمایه گذاران شرکت های استراتژیک مانند Samsung NEXT، صندوق نوآوری سونی، سرمایه گذاران رسانه ای BDMI Bertelsmann Digital Media Investments ، CAA Creative Artists Agency و VC های سنتی Silicon Valley شامل DCM ، Sierra Ventures و VR Fund  را فهرست کرده است.

چه چیزی تتا (THETA) را منحصر به فرد می کند؟

مفهوم اصلی کسب و کار تتا (THETA) تمرکززدایی از پخش ویدئو، ارائه داده و محاسبه پیشرفته است که آن را برای شرکت کنندگان در صنعت کارآمدتر، مقرون به صرفه تر و عادلانه تر می کند.

این شبکه بر روی یک بلاک چین بومی کار می کند و دارای دو توکن بومی معروف به Theta (THETA) ، Theta Fuel (TFUEL) است که به اقتصاد داخلی قدرت می بخشد.