Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
THGUSDT
0
0
0
THG
THGIRT
0
0
0
THG

مختصر از ارز تتان آرنا (THG)

  • - ارز دیجیتال تتان آرنا با نام شناخته شده ی Thetan Arena و نماد اختصاری THG در رتبه 1144# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز THG با قیمت 0.0822691900 تتر و معادل تومانی 5,569 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز تتان آرنا 113,584,954 میباشد.

تتان آرنا چیست؟

قیمت لحظه ای تتان آرنا: 0.0822691 دلار

تتان آرنا (Thetan Arena) یک بازی ورزشی الکترونیکی است که مبتنی بر فناوری بلاک چین می باشد. شما می توانید دوستان خود را جمع آوری کنید، یک تیم تشکیل دهید، با دیگران بجنگید و فقط با مهارت های خود جوایز نمادین کسب کنید. گیم پلی تتان آرنا (Thetan Arena) به گونه ای طراحی شده است که ترکیبی از مهارت های شخصی و کار گروهی شما باشد. خود را با حالت‌های مختلف بازی به چالش بکشید: MOBA و Battle Royale که به‌روزرسانی‌های ماهانه و جوایز جذاب ارائه می‌شود.

 

به شما تضمین می‌شود که تجربه‌ای از بازی را داشته باشید که قبلاً هرگز شناخته شده نبوده است و همچنین تضمین می‌شود که در ثانیه‌ای که مبارزه را متوقف می‌کنید، به هر کسی می‌بازید. قهرمانان خود را با مجموعه ای بزرگ از صدها سلاح آماده کنید. بهتر است یک تاکتیک خوب نیز ارائه دهید زیرا شدیدترین جنگ درست از لحظه ای که کشتی فضایی شما را در میدان جنگ پیاده می کند، در انتظار شما است.

 

رمز ارز دیجیتالی قابل تعویض بومی تتان آرنا (Thetan Arena)  (نماد علامت تی اچ جی (THG)) یک نمایش قابل انتقال از توابع حاکمیتی و سودمند مشخص شده در پروتکل/کد تتان آرنا (Thetan Arena) می باشد و برای استفاده صرفاً به عنوان یک توکن ابزار قابل همکاری در اکوسیستم بازی ها طراحی گردیده است.