Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TIAIRT
0
0
0
TIA
TIAUSDT
0
0
0
TIA

مختصر از ارز سلستیا (TIA)

  • - ارز دیجیتال سلستیا با نام شناخته شده ی Celestia و نماد اختصاری TIA در رتبه 9998# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TIA با قیمت 10.4908863600 تتر و معادل تومانی 708,763 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سلستیا 0 میباشد.

سلستیا چیست؟

قیمت لحظه ای سلستیا: 10.4908 دلار

درباره سلستیا
 
Celestia (TIA) اولین شبکه بلاک چین مدولار است که هر کسی را قادر می‌سازد تا به راحتی بلاک چین خود را با حداقل هزینه سربار مستقر کند. Celestia با بازنگری در معماری بلاک چین از ابتدا مقیاس می‌گیرد. این یک بلاک چین حداقلی است که اجرا را از اجماع با معرفی نمونه‌گیری اولیه اولیه و در دسترس بودن داده جدا می‌کند. از آنجایی که Celestia هیچ گونه محدودیت اجرا یا تسویه اعمال نمی کند، توسعه دهندگان آزادند تا محیط های اجرا و تسویه خود را تعریف کنند. این امکان جدید و غیرقابل تحقق را برای سازندگان و توسعه دهندگان باز می کند.
 
Celestia یک انحراف از وضعیت موجود بلاک چین های یکپارچه است. بلاک‌چین‌های یکپارچه با مشکلات مقیاس‌پذیری مواجه هستند، زیرا تمام عملکردهای اصلی یک بلاک چین مانند پردازش تراکنش‌ها، اطمینان از صحت تراکنش‌ها و توافق گره‌های شبکه در مورد اعتبار و ترتیب تراکنش‌ها را انجام می‌دهند. بلاک چین‌های مدولار مفهوم جداسازی اجماع از اجرای تراکنش‌ها را معرفی کردند، بنابراین به مقیاس‌پذیری بیشتر بدون از دست دادن امنیت یا عدم تمرکز دست یافتند.
 
یک رویکرد ماژولار به بلاک چین دنیایی از امکانات جدید را باز می کند. آزمایش بسیار آسان‌تر می‌شود زیرا بلاک‌چین‌های کاربردی جدید یا خاص می‌توانند در Celestia مستقر شوند و بلافاصله امنیت را از مجموعه اعتبارسنجی Celestia به ارث ببرند. بلاک چین‌های مدولار کنترل قوانین یک برنامه کاربردی را از طریق حاکمیت امکان‌پذیر می‌سازند، زیرا توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون اجازه برنامه‌های خارجی تغییراتی در پشته فناوری ایجاد کنند.