Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TKOIRT
0
0
0
TKO
TKOUSDT
0
0
0
TKO

مختصر از ارز توکو توکن (TKO)

  • - ارز دیجیتال توکو توکن با نام شناخته شده ی Toko Token و نماد اختصاری TKO در رتبه 517# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TKO با قیمت 0.3868631700 تتر و معادل تومانی 26,843 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز توکو توکن 169,427,916 میباشد.

توکو توکن چیست؟

قیمت لحظه ای توکو توکن: 0.3868631 دلار

توکوکریپتو (Tokocryoto) که در ژوئن 2017 تأسیس گردید، از یک گروه طرفداران کریپتو با اعتماد قوی به مثال‌ها و مزایایی که فناوری بلاک چین می‌تواند به عموم ارائه دهد، متولد شد. هدف توکوکریپتو (Tokocryoto) این است که با ارائه یک پلتفرم آسان، ساده، فوری و امن به مشتریان برای انجام معاملات با اطمینان، صرافی پیشرو در آسیای جنوب شرقی برای دارایی های دیجیتال باشد. علاوه بر این، توکوکریپتو (Tokocryoto) قصد دارد یک مرکز اجتماعی برای اعضای دنیای رمزنگاری باشد تا گرد هم جمع شوند و امکان به اشتراک گذاری دانش فنی و تخصص و حمایت از ایده های جدید را فراهم نماید.

تی کی او (TKO) ، توسط توکوکریپتو (Tokocryoto) ، اولین پروژه ارز دیجیتال محلی اندونزی خواهد بود که یک مدل توکن ترکیبی منحصر به فرد را با موارد استفاده اصلی زیر ارائه می دهد:

توکن پلتفرم مبادله: به عنوان یک توکن پلتفرم مبادله، تی کی او (TKO) تخفیف های کارمزد معاملاتی، حق ایردراپ، بازخرید کالا و سایر مشوق ها را ارائه می دهد.

مشارکت در برنامه های سپرده و پس انداز: رمز تی کی او (TKO) را می توان در برنامه های سپرده و پس انداز مانند سپرده تی کی او (TKO) ، پس انداز تی کی او (TKO) و TKO Cashback استفاده کرد.

موارد استفاده بین پلتفرمی DeFi: موارد استفاده برنامه ریزی شده همچنین شامل ادغام تی کی او (TKO) در پلتفرم های DeFi شخص ثالث از طریق استخرهای کشاورزی، وام دادن و موارد دیگر می باشد.

توکوکریپتو (Tokocryoto) NFT Arcade با اولین بازار در نوع خود برای کلکسیون های دیجیتال و دارایی های خلاق هنرمندان جوان نوظهور، در چشم انداز NFT اندونزی پیشگام خواهد بود. تی کی او (TKO) ستون فقرات پلتفرم و دروازه پرداخت بین سازندگان و مخاطبان می باشد.