Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TOKEIRT
0
0
0
TOKE
TOKEUSDT
0
0
0
TOKE

مختصر از ارز توک مک (TOKE)

  • - ارز دیجیتال توک مک با نام شناخته شده ی Tokemak و نماد اختصاری TOKE در رتبه 1042# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TOKE با قیمت 0.8122083500 تتر و معادل تومانی 48,198 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز توک مک 16,314,929 میباشد.

توک مک چیست؟

قیمت لحظه ای توک مک : 0.8122083 دلار

توک مک (Tokemak) از طریق یک پروتکل بازارسازی غیرمتمرکز مناسب، نقدینگی DeFi و بازارهای کارآمد سرمایه ایجاد می کند. در توک مک (Tokemak) ، هر دارایی دارای راکتور رمز مخصوص به خود می باشد، که در آن توکن پروتکل، تی او کی ای  (TOKE) ، برای هدایت نقدینگی استفاده می گردد. تی او کی ای  (TOKE) را می توان به عنوان نقدینگی توکن شده در نظر گرفت. دارندگان تی او کی ای  (TOKE) هنگام سرمایه گذاری در راکتور توکن دارایی معین، نه تنها کنترل نقدینگی به یک کجا هدایت می شود، بلکه بازاری را نیز که نقدینگی دریافت می کند، کنترل می کنند.

 

توک مک (Tokemak) طوری طراحی شده است که عمدتاً توسط:

 

1. ارائه دهندگان نقدینگی و کشاورزان بازده: هر کاربر می تواند دارایی های واحد را به شبکه واریز کند تا به عنوان نقدینگی مورد استفاده قرار گیرد.

 

2. DAO: DAO ها می توانند جریان نقدینگی توک مک (Tokemak) را به منظور تقویت و هدایت نقدینگی برای پروژه خود مهار کنند و جایگزینی برای استخراج نقدینگی سنتی ارائه دهند.

 

3. پروژه‌های جدید DeFi: پروژه‌های جدید می‌توانند راکتورهای رمزی ارزان قیمت خود را برپا کنند و از دارایی‌های کنترل‌شده با پروتکل توک مک (Tokemak) برای تولید نقدینگی سالم برای پروژه خود از ابتدای شروع آن استفاده نمایند.

 

4. سازندگان بازار: MMها می توانند از ذخیره دارایی های شبکه برای هدایت نقدینگی در صرافی های مختلف استفاده کنند.

 

5. صرافی ها: صرافی ها همچنین می توانند از ابزار تی او کی ای  (TOKE) برای دستیابی به نقدینگی عمیق برای تقویت عمق بازار خود استفاده کنند.

 

توک مک (Tokemak) اولین پروتکلی می باشد که امکان افزایش شفافیت و دموکراتیزه کردن تامین نقدینگی را فراهم می کند، با هدف تبدیل شدن به کشتی اصلی که از طریق آن نقدینگی می تواند آزادانه و کارآمد در سراسر شبکه ها جریان یابد.