Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TOWERUSDT
0
0
0
TOWER
TOWERIRT
0
0
0
TOWER

مختصر از ارز تاور (TOWER)

  • - ارز دیجیتال تاور با نام شناخته شده ی TOWER و نماد اختصاری TOWER در رتبه 1017# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TOWER با قیمت 0.0092331500 تتر و معادل تومانی 641 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز تاور 1,277,873,142 میباشد.

تاور چیست؟

قیمت لحظه ای تاور: 0.009233150 دلار

تاور (TOWER) ابتکاری توسط توسعه‌دهنده و ناشر Animoca Brands برای ترکیب بازی‌های سنتی Free-to-Play با پتانسیل «بازی برای کسب درآمد» در بازی‌های بلاک چین می باشد. هدف، ساختن سیستمی است که تعادل و برابری را در بازی‌های Free-to-Play سنتی حفظ کند و در عین حال ویژگی‌های جذاب بلاک چین، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و حاکمیت را معرفی کند.

پلتفرم تاور (TOWER) شامل:

· بازی های موبایل The Crazy Kings (CK) و Crazy Defense Heroes (CDH): بازی های موبایل موفق موجود، با بیش از 2 میلیون بارگیری و هزاران بازیکن وفادار است . CK و CDH بازی‌های دفاعی برج هستند که بر اساس کارت‌های کلکسیونی از کمیاب‌ها و قدرت‌های مختلف ساخته شده‌اند. بازیکنان اکنون می توانند با انجام این بازی ها، توکن های تاور (TOWER) کسب کنند.

· یک بازی رایانه شخصی بلاک چینی آینده: یک بازی جدید در دست توسعه، جدیدترین ورودی در فرنچایز بازی خواهد بود. بازی جدید به کاربران این امکان را می دهد که از NFT های فرنچایز Crazy Kings خود استفاده کنند، با بازی کردن Token کسب کنند و در فعالیت های مختلف مانند مسابقات شرکت کنند. این بازی همراه با CK و CDH شامل فرنچایز Crazy Kings می باشد.

· توکن تاور (TOWER) (یا به سادگی تاور (TOWER)): توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم می باشد که به عنوان وسیله ای برای مبادله، سودمندی و حکمرانی برای فرنچایز Crazy Kings طراحی شده است. با انجام این بازی ها فرنچایز به دست می آید. دارندگان تاور (TOWER) از آن برای خرید مواردی مانند کارت های بازی NFT، پرداخت هزینه ورود به بازی یا مسابقات و شرکت در مدیریت بازی ها استفاده می نمایند.