Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TRACUSDT
0
0
0
TRAC
TRACIRT
0
0
0
TRAC

مختصر از ارز ایرجین تریل (TRAC)

  • - ارز دیجیتال ایرجین تریل با نام شناخته شده ی OriginTrail و نماد اختصاری TRAC در رتبه 183# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TRAC با قیمت 0.8707580500 تتر و معادل تومانی 51,486 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ایرجین تریل 405,626,840 میباشد.

ایرجین تریل چیست؟

قیمت لحظه ای ایرجین تریل: 0.8707580 دلار

فناوری ایرجین تریل (OriginTrail) مجموعه‌ای از ابزارها و پروتکل‌ها است که به‌عنوان لایه معنایی Web3 تکامل می‌یابد که بر اساس نمودار دانش غیرمتمرکز ایرجین تریل (OriginTrail) (DKG) ساخته شده است. وظیفه آن توانمندسازی توسعه دهندگان و یکپارچه سازان سیستم با استفاده از تبادل دانش غیرمتمرکز است که توسط استانداردهای در حال ظهور و شبکه های DLT پشتیبانی می گردد.

DKG شما را قادر می سازد:

 

به راحتی مجموعه داده ها را از منابع متعدد کشف، پرس و جو و ادغام نمایید .
به طور ایمن داده های معنایی (دانش) را در سیستم ها و برنامه ها به اشتراک بگذارید.
از API ها و داده های خود با استفاده از توکن های قابل تعویض و غیرقابل تعویض (توکن های دانش) کسب درآمد نمایید .
به راحتی خطوط لوله داده قابل تأیید سفارشی بسازید .
با SSI موجود و ابزار بلاک چین یکپارچه شوید.
نشانه ایرجین تریل (OriginTrail) (TRAC) برای عملیات DKG و رفتار پروتکل مشوق استفاده می گردد. برای انجام عملیاتی مانند انتشار در شبکه مورد نیاز می باشد و یک توکن ابزاری است که کل ODN را هدایت می نماید. نشانه ایرجین تریل (OriginTrail) و قراردادهای هوشمند مربوطه استفاده شده تضمین می کند که سازندگان داده می توانند توافق با دارندگان داده را به روشی ایمن تسهیل کنند و رفتار منصفانه را از طرف همه طرف های درگیر تضمین نمایند .
ایرجین تریل (TRAC) در شبکه غیرمتمرکز ایرجین تریل (OriginTrail) (ODN) به روش‌های مختلفی استفاده می‌شود، از جمله:
انتشار داده ها در ODN. سازندگان داده، کارهای داده را در ODN با استفاده از ایرجین تریل (TRAC) منتشر می کنند تا زمان و منابع گره های نگهدارنده داده را جبران نمایند . مقدار دقیق ایرجین تریل (TRAC) برای هر بارگذاری داده به نیروهای بازار بستگی دارد، اما پارامترهایی مانند طول ذخیره‌سازی و اندازه مجموعه داده‌ها بر آن تأثیر می‌گذارند. پاداش ایرجین تریل (TRAC) تا زمان تکمیل کار در قرارداد هوشمند قفل می شود و در آنجا به دارنده داده پرداخت می گردد.
وثیقه توسط دارندگان داده. برای جلوگیری از دستکاری داده ها و به عنوان وعده نگهداری داده ها برای مدت زمان معین، ایرجین تریل (TRAC) از سهام دارنده داده نیز از طریق قرارداد هوشمند برای مدت زمان کار داده قفل می شود. عدم ارائه داده بر اساس تقاضا منجر به از دست دادن این ایرجین تریل (TRAC) مشروط برای ایجاد کننده داده می شود. پس از تکمیل شرایط کار، دارنده داده، سهام اصلی خود و ایرجین تریل (TRAC) را که توسط خالق داده در نظر گرفته شده است، باز می گرداند.
توکن های دانش، کیف پول های دانش، بازار دانش، و مناقصه های دانش. این پیشنهادات منحصر به فرد در سه ماهه چهارم 2021 به کاربران این امکان را می دهد که از طریق فروش داده های خود یا ارائه دسترسی محدود به افراد خاص یا تقسیم مالکیت بر داده ها به طرف های مختلف، از داده های خود به روش های مختلف کسب درآمد نمایند .