Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TRXUSDT
0
0
0
TRX
TRXIRT
0
0
0
TRX

مختصر از ارز ترون (TRX)

  • - ارز دیجیتال ترون با نام شناخته شده ی TRON و نماد اختصاری TRX در رتبه 13# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TRX با قیمت 0.1181863800 تتر و معادل تومانی 7,253 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ترون 87,249,541,307 میباشد.

ترون چیست؟

قیمت لحظه ای ترون: 0.1181863 دلار

ترون (TRON) یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین می باشد که هدف آن اطمینان از این است که این فناوری برای استفاده روزانه مناسب است. در حالی که بیت کوین می تواند تا 6 تراکنش در ثانیه و اتریوم تا 25 معامله انجام دهد، ترون (TRON) ادعا می کند که ظرفیت شبکه آن 2000 TPS است.

این پروژه به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز با تمرکز بر اشتراک گذاری محتوا و سرگرمی توصیف می شود - و برای این منظور، یکی از بزرگ ترین دستاوردهای آن سرویس اشتراک فایل BitTorrent در سال 2018 بود.

به طور کلی، ترون (TRON) اهداف خود را به شش مرحله تقسیم کرده است. این موارد شامل به اشتراک گذاری ساده فایل های توزیع شده، ایجاد محتوا از طریق پاداش های مالی، اجازه به تولیدکنندگان محتوا برای راه اندازی توکن های شخصی خود و غیرمتمرکز شدن صنعت بازی است.

ترون (TRON) همچنین یکی از محبوب ترین بلاک چین ها برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز است.

ترون (TRON) توسط جاستین سان تأسیس شد، که اکنون مدیرعامل این پلتفرم است.

سان که در سال 1990 متولد شده، در گذشته با ریپل ارتباط داشت و به عنوان نماینده اصلی آن در منطقه چین بزرگ خدمت می کرد.

ترون (TRON) خود را به عنوان محیطی قرار داده است که تولیدکنندگان محتوا می توانند مستقیماً با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. با حذف پلتفرم های متمرکز امید می رود که سازندگان این پلتفرم درنهایت نیازی به واسطه گران نداشته باشند. به نوبه خود، این امر می تواند محتوا را برای مصرف کنندگان ارزان تر کند. با توجه به اینکه چگونه بخش سرگرمی به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود، ترون (TRON) می تواند در استفاده از فناوری بلاک چین در این صنعت پیشرفت داشته باشد.

این شرکت همچنین می گوید که دارای یک تیم توسعه دهنده با استعداد و با تجربه، مستقر در سراسر جهان است که از شرکت های بزرگی مانند Ripple Labs گرفته شده است.

به عنوان آخرین و مهمترین نکته باید عنوان کرد که در حالی که برخی دیگر از پروژه های بلاک چین در مورد برنامه های توسعه ای خود دارای ابهاماتی هستند، ترون (TRON) با ارائه یک نقشه راه که اهداف آن را برای سال های آینده نشان می دهد، خود را متفاوت نشان می دهد.