Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
UNFIUSDT
0
0
0
UNFI
UNFIIRT
0
0
0
UNFI
Unifi Protocol DAO

مختصر از ارز یونیفای پروتکل دائو (UNFI)

  • - ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو با نام شناخته شده ی Unifi Protocol DAO و نماد اختصاری UNFI در رتبه 700# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز UNFI با قیمت 4.7709765500 تتر و معادل تومانی 323,015 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز یونیفای پروتکل دائو 8,629,041 میباشد.

یونیفای پروتکل دائو چیست؟

قیمت لحظه ای یونیفای پروتکل دائو: 4.77097 دلار

پروتکل یونیفای (Unifi) ، دنیای چند زنجیره ای DeFi را از طریق پل SEED یکپارچه می نماید. این به یونیفای (Unifi) اجازه می‌دهد تا یک مبادله غیرمتمرکز چند زنجیره‌ای و غیرمتمرکز و پروتکل کامل DeFi باشد. پروتکل یونیفای (Unifi) شامل ادغام نقدینگی با انگیزه، توکن حاکمیتی اشتراک کارمزد، توکن پاداش وفاداری، پلتفرم وام دهی، و قابلیت تبادل متقابل زنجیره ای می باشد. یونیفای (Unifi) توسط Sesameseed، جامعه سهامداری چند زنجیره ای، متعهد به ارائه راه حل های فناوری نوآورانه خود به تمام بلاک چین های ارائه شده خود می باشد، توسعه یافته است. پروتکل یونیفای (Unifi) به هر بلاک چینی که بر اساس آن مستقر شده است، ارزش می افزاید و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از محصولات و خدمات را پیرامون بلوک های سازنده پروتکل مبتنی بر قرارداد هوشمند بسازند. uTrade یک پلتفرم معاملاتی است که با استفاده از پروتکل یونیفای (Unifi) ساخته شده است و به عنوان یک بازارساز نقدینگی غیرمتمرکز و نامحدود عمل می کند که در آن یک توکن با دیگری مبادله می شود و از نقدینگی ارائه شده توسط ارائه دهندگان نقدینگی با انگیزه استفاده می کند. توکن یونیفای (Unifi) نشانه حاکمیت جهانی برای کل پروتکل چند زنجیره ای و چهره عمومی پروتکل یونیفای (Unifi) می باشد.

یونیفای (Unifi) روی اتریوم را می توان برای کسب جوایز شرط بندی کرد،زیرا آنها واجد شرایط شرکت در حاکمیت پروتکل هستند. دارندگان یونیفای (Unifi) همچنین به جوایز مشترک UNFI Super Pairs دسترسی انحصاری دارند.