Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
UNIIRT
0
0
0
UNI
UNIUSDT
0
0
0
UNI

مختصر از ارز یونی سواپ (UNI)

  • - ارز دیجیتال یونی سواپ با نام شناخته شده ی Uniswap و نماد اختصاری UNI در رتبه 17# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز UNI با قیمت 9.7498209100 تتر و معادل تومانی 598,779 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز یونی سواپ 599,957,295 میباشد.

یونی سواپ چیست؟

قیمت لحظه ای یونی سواپ: 9.74982 دلار

یونی سواپ (Uniswap) یک توکن ارائه شده توسط صرافی یونی سواپ (Uniswap) می باشد. توکن یونی سواپ (Uniswap) در سپتامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده است تا مانع روی آوردن کاربران به صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ شود.

هیچ کتاب سفارش یا تسهیل کننده مرکزی در یونی سواپ (Uniswap) وجود ندارد. در عوض، توکن ها از طریق استخرهای نقدینگی مبادله می شوند که توسط قراردادهای هوشمند تعریف شده اند.

یونی سواپ (Uniswap) پیشگام مدل Automated Market Maker است که در آن کاربران توکن های اتریوم را برای استخرهای نقدینگی یونی سواپ (Uniswap) عرضه می کنند و الگوریتم ها قیمت بازار را تعیین می کنند (برخلاف کتابهای سفارش که با پیشنهادات و صرافی های متمرکز مانند کوین بیس مطابقت دارد).

با عرضه توکن ها برای استخرهای نقدینگی یونی سواپ (Uniswap) ، کاربران می توانند پاداش کسب کنند در حالی که معاملات همتا به همتا را فعال می کنند. هرکسی، در هر مکانی، می تواند برای استخرهای نقدینگی توکن عرضه کند، توکن معامله کند یا حتی توکن های خود را ایجاد و لیست کند (با استفاده از پروتکل ERC-20 اتریوم.)

در حال حاضر صدها توکن در یونی سواپ (Uniswap) وجود دارد و برخی از محبوب ترین جفت های معاملاتی، استیبل کوین هایی مانند USDC و Wrapped Bitcoin (WBTC) هستند.

اط طریق آدرس https://app.uniswap.org/ می توانید کیف پول رمزنگاری شده خود را به یونی سواپ (Uniswap) متصل کنید.

صرافی های غیر متمرکز دارای طیف وسیعی از خطرات هستند، بنابراین لازم است تحقیقات خود را در این زمینه به اندازه کافی انجام دهید. "ضرر دائمی" می تواند ناشی از جفت شدن یک ارز رمزنگاری ناپایدار با یک ارز کم نوسان در یک استخر نقدینگی باشد. اشکالات موجود در قراردادهای هوشمند می توانند مورد سوء استفاده قرار گیرند. و هر کسی می تواند توکن ایجاد کند، بنابراین مراقب باشید.