Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
USDCIRT
0
0
0
USDC

مختصر از ارز یو اس دی کوین (USDC)

  • - ارز دیجیتال یو اس دی کوین با نام شناخته شده ی USD Coin و نماد اختصاری USDC در رتبه 6# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز USDC با قیمت 0.9991625400 تتر و معادل تومانی 61,458 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز یو اس دی کوین 32,695,904,935 میباشد.

یو اس دی کوین چیست؟

قیمت لحظه ای یو اس دی کوین: 0.9991625 دلار

یو اس دی کوین (USD Coin)  یا USDC یک استیبل کوین مبتنی بر اتریوم است که در سپتامبر 2018 راه اندازی شد. سیاست های آن، از جمله استانداردهای فنی و مالی آن، توسط کنسرسیومی به نام CENTER مدیریت می شود که توسط شرکت پرداخت همتا به همتای Circle و صرافی ارز دیجیتال کوین بیس آغاز شده است.  یو اس دی کوین (USD coin) نشان دهنده فیات یا پول دولتی در بلاک چین است.  یو اس دی کوین (USD coin) به نسبت یک به یک به دلار آمریکا وابسته است  یو اس دی کوین (USD coin) توسط موسسات مالی قانون گذاری شده و با دارایی های کاملاً محفوظ که هر ماه توسط شرکت حسابداری Grant Thornton LLP حسابرسی می شود، پشتیبانی می شود.  یو اس دی کوین (USD coin) را می توان به راحتی و به سرعت در صرافی ها و پلتفرم های مختلف ارزهای رمزنگاری شده جابجا کرد و این امر باعث می شود که به عنوان یک ابزار مناسب برای معامله گران و سرمایه گذارانی که در بازارهای در حال توسعه به دنبال دارایی های مبتنی بر بلاک چین پایدار هستند، به کار بیاید.

استیبل کوین هایی مانند یو اس دی کوین (USD coin) در انتقال پول بین پلتفرم های مختلف برتری دارند. آنها برای معامله گران نیز بسیار مناسب هستند، زیرا برداشتن ارز فیات از صرافی چندین ساعت یا حتی روز طول می کشد.

علاوه بر این، هر کسی از هر نقطه در جهان می تواند از  یو اس دی کوین (USD coin) به عنوان یک واحد ارزی رایج و قابل تشخیص ارز استفاده کند.

به همه این دلایل، استیبل کوین هایی مانند USDT و  یو اس دی کوین (USD coin) اخیرا موفقیت فوق العاده ای پیدا کرده اند.

از نظر تئوری، شما می توانید به یک نهاد صادرکننده یو اس دی کوین (USD coin) مراجعه کنید تا 100 توکن دیجیتال در ازای 100 دلار آمریکا به شما اعطا کند. با این حال، اکثر سرمایه گذاران و معامله گران خرید و فروش یا معامله با استیبل کوین را از طریق صرافی دلخواه خود مانند کوین بیس آسان تر می دانند.