Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
VGXIRT
0
0
0
VGX
VGXUSDT
0
0
0
VGX
Voyager Token

مختصر از ارز ویاگر توکن (VGX)

  • - ارز دیجیتال ویاگر توکن با نام شناخته شده ی Voyager Token و نماد اختصاری VGX در رتبه 885# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز VGX با قیمت 0.1017004600 تتر و معادل تومانی 6,880 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ویاگر توکن 210,532,092 میباشد.

ویاگر توکن چیست؟

قیمت لحظه ای ویاگر توکن: 0.1017004 دلار

 

 

 

 

ویاگر توکن (VGX) یک کارگزاری آنلاین است که به دارایی های دیجیتال و رمزنگاری اختصاص داده شده است. ویاگر توکن (VGX) یک کارگزار رمزنگاری تنظیم شده است که همان تجربه آسان، ایمن و راحت را به سرمایه گذاران می دهد که تجارت آنلاین سهام را به قدرت امروزی تبدیل کرد. ویاگر توکن (VGX) سفارش‌ها را در چندین صرافی اجرا می‌کند، «بهترین اجرا» را ارائه می‌دهد و به مشتریان امکان دسترسی به یک بازار بسیار روان را می‌دهد. با برنامه‌های معاملاتی و زیرساخت‌های رمزنگاری پیشرو در صنعت، ویاگر توکن (VGX) قصد دارد دروازه‌ای سریع، امن و بدون کمیسیون به بازار کریپتو را به سرمایه‌گذاران ارائه دهد - کارگزاری که کریپتو شایسته آن می باشد . ویاگر توکن (VGX) معتقد است که برای پر کردن شکاف اجرا و دسترسی در مورد کمبود نقدینگی، کارمزدهای بالا، عدم دسترسی و حمایت از مصرف کننده، به یک کارگزار رمزنگاری تنظیم شده به شدت نیاز است. ویاگر توکن (VGX) این مشکلات را با روش های زیر حل می کند:

1. ساخت نسل بعدی مسیریاب سفارش هوشمند پویا و راه حل نگهبانی برای مقابله با مسائل نقدینگی.

2. یک سرویس معاملاتی بدون کمیسیون را اجرا کنید که مصرف‌کنندگان می‌توانند با خیالی آسوده تجارت کنند و بدانند که بهترین اجرای ممکن را بدون هزینه‌های اضافی دریافت می‌کنند.

3. کیف پول ساده و در دسترس و رابط های تجاری با این ذهن ساخته خواهد شد

هر ویژگی باید در دسترس بودن و سهولت استفاده باشد.

4. با اولویت دادن به امنیت و گزینه های قابل دسترس برای خود نگهبانی برای مشتریان، اعتماد ایجاد کنید. توکن بومی بروکر ویاگر توکن (VGX) یک توکن مایع و کاربردی است که ارزش و سودمندی را در کل اکوسیستم ویاگر توکن (VGX)  از جمله محصولات معاملاتی، نگهداری و کیف پول ارائه می‌کند. توکن‌ها ممکن است برای ابزارهای مختلفی در معرض خطر قرار گیرند یا مصرف شوند که تجربه مشتریان را بسیار افزایش می‌دهد. با نگه‌داشتن ویاگر توکن (VGX) ، مصرف‌کنندگان می‌توانند از مزایای نگه داشتن کلیدهای خود در صندوق‌های رمزنگاری خود («کلیدهای شما، سکه‌های شما») بهره ببرند و در عین حال می‌توانند به سرعت دارایی‌های رمزنگاری خود را معامله کنند.