Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
VITEIRT
0
0
0
VITE
VITEUSDT
0
0
0
VITE

مختصر از ارز ویت (VITE)

  • - ارز دیجیتال ویت با نام شناخته شده ی VITE و نماد اختصاری VITE در رتبه 768# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز VITE با قیمت 0.0285419500 تتر و معادل تومانی 1,925 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ویت 1,089,913,264 میباشد.

ویت چیست؟

قیمت لحظه ای ویت: 0.0285419 دلار

توکن اف سی پورتو فن توکن (FC Porto Fan Token) یک توکن کاربردی BEP-20 می باشد که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران برای همه طرفداران اف سی پورتو (FC Porto) طراحی شده است. این توکن به طرفداران اف سی پورتو (FC Porto) اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، کلکسیون‌های دیجیتالی را شکار کنند، NFT بخرند و از ویژگی‌های گیمیفیکیشن که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده است لذت ببرند.

 

پورتو (PORTO) توکن رسمی طرفداران Binance برای اف سی پورتو (FC Porto) است و در عملکردهای زیر استفاده می گردد:

 

تعامل: دارندگان توکن پورتو (PORTO) حق دارند در جلسات رای گیری مربوط به تعامل طرفداران در پلتفرم بایننس فن توکن شرکت کنند.

 

اشتراک وفاداری: دارندگان توکن پورتو (PORTO) می‌توانند از توکن‌های پورتو (PORTO) برای اشتراک جوایز طرفداران، کلکسیون‌های دیجیتال، امتیازات وفاداری و موارد دیگر استفاده نمایند.

 

تجارت الکترونیک: توکن پورتو (PORTO) می تواند در اکوسیستم تجارت الکترونیک اف سی پورتو (FC Porto) گنجانده شود و با استفاده از Binance Pay برای کالاها، بلیط های روز مسابقه، عضویت و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 

مزایا: دارندگان توکن پورتو (PORTO) می توانند با تعامل با اف سی پورتو (FC Porto) در پلتفرم توکن بایننس از مزایای یک بار در زندگی، از جمله کالاهای امضا شده، ملاقات و احوالپرسی با یک بازیکن فوتبال یا اسطوره و سایر تجربیات بهره مند شوند.

 

گیمیفیکیشن: دارندگان توکن پورتو (PORTO) می توانند به چندین ویژگی گیمیفیکیشن در پلتفرم توکن فن بایننس دسترسی داشته باشند.

 

اهدا: دارندگان توکن پورتو (PORTO) می‌توانند مستقیماً به تیم محبوب خود کمک مالی کنند و نشان اثبات وفاداری دریافت نمایند.