Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
WANIRT
0
0
0
WAN
WANUSDT
0
0
0
WAN

مختصر از ارز وان چین (WAN)

  • - ارز دیجیتال وان چین با نام شناخته شده ی Wanchain و نماد اختصاری WAN در رتبه 605# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز WAN با قیمت 0.2451895300 تتر و معادل تومانی 17,068 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز وان چین 197,880,312 میباشد.

وان چین چیست؟

قیمت لحظه ای وان چین: 0.2451895 دلار

وان چین (Wanchain) یک دفتر کل توزیع شده می باشد که به اتصال و قابلیت همکاری بین شبکه های مختلف بلاک چین دست می یابد. وان چین (Wanchain) مکانیزم اجماع اثبات سهام (POS) را برای تراکنش‌های معمولی اتخاذ می‌کند و مکانیسم‌های اجماع و تشویقی را برای تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل پیاده‌سازی می‌کند.

وان چین (Wanchain) ارزش را بین دفتر کل بلاک چین مختلف به صورت توزیع شده متصل و مبادله می کند. از جدیدترین تئوری های رمزنگاری برای ساخت یک پروتکل زنجیره ای غیر اختصاصی و یک دفتر کل توزیع شده استفاده می کند که هم تراکنش های زنجیره ای و هم درون زنجیره ای را ثبت می نماید. هر شبکه بلاک چین، اعم از یک زنجیره عمومی، خصوصی یا کنسرسیومی، می تواند با وان چین (Wanchain) ادغام گردد تا بین دفترهای مختلف ارتباط برقرار کند و انتقال دارایی های بین دفتری کم هزینه را انجام دهد. دفتر کل وان چین (Wanchain) نه تنها از قراردادهای هوشمند، بلکه حفاظت از حریم خصوصی مبادلات رمزی نیز پشتیبانی می نماید.

وان (WAN) سکه بومی وان چین (Wanchain) است. هر دو تراکنش متقابل و درون زنجیره ای مقدار مشخصی وان (WAN) را مصرف می کنند. وان (WAN) همچنین در سپرده های امنیتی برای گره های تأیید زنجیره متقابل استفاده می شود.