Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
WIFIIRT
0
0
0
WIFI
WIFIUSDT
0
0
0
WIFI

مختصر از ارز وایفای مپ (WIFI)

  • - ارز دیجیتال وایفای مپ با نام شناخته شده ی WiFi Map و نماد اختصاری WIFI در رتبه 8683# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز WIFI با قیمت 0.0827620400 تتر و معادل تومانی 5,757 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز وایفای مپ 0 میباشد.

وایفای مپ چیست؟

قیمت لحظه ای وایفای مپ: 0.0827620 دلار

درباره ارز WIFI

 

(WiFi Map) یک رمزارز است که در زمینه ارائه خدمات ارتباطی و امنیت شبکه‌های بی سیم فعالیت می کند. این رمزارز بر اساس فناوری بلاکچین و شبکه‌های متمرکز نمی باشد

و برای ایجاد یک سیستم جهانی برای به اشتراک گذاری اطلاعات و امنیت شبکه‌های بی سیم تلاش می کند.
 
یکی از ویژگی‌های اصلی WiFi Map این است که به کاربران امکان می دهد تا شبکه‌های WiFi رایگان در سراسر جهان را پیدا کنند و به آنها متصل شوند. با استفاده از اپلیکیشن WiFi Map، کاربران می توانند شبکه‌های وای فای عمومی و رایگان را در نزدیکی خود یا در مکان‌هایی که قصد سفر به آنها را دارند، پیدا کنند. این امکان به کاربران کمک می کند تا هزینه‌های اتصال به اینترنت را کاهش دهند و بهترین شبکه WiFi را برای استفاده انتخاب کنند.
 
علاوه بر این، WiFi Map از تکنولوژی رمزنگاری قوی برای ارتباطات بی سیم استفاده می کند تا امنیت و حریم خصوصی کاربران را تضمین کند. این رمزارز تلاش می کند تا با استفاده از فناوری بلاکچین، اطلاعات کاربران را محافظت کرده و از هرگونه نفوذ و تغییر در شبکه‌ها جلوگیری کند.
 
به طور خلاصه، WiFi Map (WIFI) یک رمزارز است که با استفاده از فناوری بلاکچین و شبکه‌های بی سیم، به کاربران امکان می دهد تا شبکه‌های WiFi رایگان را در سراسر جهان پیدا کرده و به آنها متصل شوند، در عین حال حفظ امنیت و حریم خصوصی آنها را تضمین می کند. یک برنامه فوق العاده با دارایی اصلی یک شبکه بی سیم غیرمتمرکز مبتنی بر جامعه است که پایگاه داده ای از 4.5 میلیارد نقطه اتصال WiFi را در خود جای داده است. ما در فضای Web2 به موفقیت بزرگی دست یافته ایم و اکنون آماده هستیم تا فضای Web3 را با چشم انداز تبدیل شدن به یک اپراتور شبکه مجازی جهانی متحول کنیم.
 
ما یک محصول زنده هستیم که 8 سال است در بازار موجود است. جزئیات بیشتر در برنامه:
 
$WIFI و کیف پول درون برنامه ای. یک توکن ERC-20 در شبکه Polygon و ارزی که زیربنای کل اکوسیستم WiFi Map است. $WIFI در کیف پول اختصاصی درون برنامه ای و همچنین کیف پول های شخص ثالث ذخیره می شود. توکن‌سازی این پلتفرم برای افرادی که در رتبه‌های برتر رتبه‌بندی بالا می‌روند، پاداش‌های قابل بازخرید را به همراه خواهد داشت و انگیزه‌های بیشتری را برای اعضای انجمن ایجاد می‌کند تا با افزودن نقاط داغ، تأیید اعتبار و اجرای تست‌های سرعت، در پلتفرم مشارکت کنند.
مشارکت برای کسب درآمد: برای افزودن هات اسپات، تأیید اعتبار و اجرای تست‌های سرعت، توکن‌هایی کسب کنید
شرایط سودمند برای خدمات شریک: هنگام دسترسی به خدمات شریک از جمله پاور بانک ها از شرایط ویژه برخوردار شوید.
نکته: نشانه‌های $WIFI را به عنوان یک حرکت تشکر از شخصی که نقطه اتصال مورد علاقه شما را اضافه کرده است، بگذارید.
DAO: 10٪ از کل $WIFI بازخرید شده به یک DAO سرازیر می شود، جایی که جامعه نقشه WiFi می تواند بهترین راه برای رشد اکوسیستم را انتخاب کند.