Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
WLKNIRT
0
0
0
WLKN
WLKNUSDT
0
0
0
WLKN

مختصر از ارز والکن (WLKN)

  • - ارز دیجیتال والکن با نام شناخته شده ی WLKN و نماد اختصاری WLKN در رتبه 9997# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز WLKN با قیمت 0.0054935200 تتر و معادل تومانی 375 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز والکن 0 میباشد.

والکن چیست؟

قیمت لحظه ای والکن: 0.005493520 دلار

درباره wlkn

 

Walken (WLKN) برنامه شاخص اکوسیستم Cuze و یک بازی بلاک چین در شبکه Solana است که سبک زندگی سالم، بازی و رمزنگاری را به هم متصل می کند. این بازی همراه با بازی‌های هیبر-کژوال ماهواره‌ای که توسط وب 3 ارائه می‌شوند، یک اکوسیستم قوی و پایدار را تشکیل می‌دهد که هزاران تجربه متنوع را به بازیکنان ارائه می‌دهد و کسب درآمد از مهارت‌های بازی آنها را افزایش می‌دهد.

 

در Walken، بازیکنان صاحب شخصیت‌های بازی NFT به نام CAthletesهستند و در رشته‌های دویدن برای کسب پاداش با هم رقابت می‌کنند. این بازی از مفاهیم محبوب GameFi استفاده می کند، جایی که بازیکنان می توانند توکن های درون برنامه ای (GEM) کسب کنند و برای WLKN، نشانه بومی اکوسیستم Walken رقابت کنند.

 

این پروژه با پلتفرم‌های DeFi ادغام شده است و بازیکنان مبتدی را به استفاده از خدمات غیرمتمرکز تشویق می‌کند، از تجربه بازی بهره می‌برند و آنها را تشویق می‌کند تا از یک سبک زندگی فعال درآمد بیشتری کسب کنند. با نگاهی به آینده، تیم Walken قصد دارد یک کیف پول DeFi را معرفی کند و به توسعه دهندگان قدرت دهد تا dApps خود را به کار گیرند و نوآوری را در اکوسیستم تقویت کنند.