Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
WNXMUSDT
0
0
0
WNXM

مختصر از ارز رپت ان اکس ام (WNXM)

  • - ارز دیجیتال رپت ان اکس ام با نام شناخته شده ی Wrapped NXM و نماد اختصاری WNXM در رتبه 491# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز WNXM با قیمت 66.9311919500 تتر و معادل تومانی 4,517,551 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز رپت ان اکس ام 1,278,534 میباشد.

رپت ان اکس ام چیست؟

قیمت لحظه ای رپت ان اکس ام: 66.9311 دلار

نکسوس موشال (Nexus Mutual) یک جایگزین غیرمتمرکز برای بیمه می باشد. تیم آن از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک مدل متقابل (یک استخر به اشتراک گذاری ریسک) استفاده کرد تا قدرت بیمه را به مردم بازگرداند. این پلتفرم بر روی زنجیره عمومی اتریوم ساخته شده است. که به هر کسی اجازه می دهد تا عضو شود و پوشش خریداری نماید. این ایده جایگزین ایده یک شرکت بیمه سنتی می باشد، زیرا تماماً متعلق به اعضا است. این مدل مشارکت را تشویق می‌کند زیرا اعضا برای شرکت در ارزیابی ریسک، ارزیابی ادعاها و حاکمیت انگیزه‌های اقتصادی دریافت می‌کنند. اعضای انجمن Nexus Mutual Wrapped NXM(wNXM) را ایجاد کردند که 1 به 1 قابل بازخرید در برابران اکس ام (NXM) واقعی می باشد.

دارایی های تحت پوشش قرارداد هوشمند هستند. مسئولیت بیمه «استفاده ناخواسته از کد» است. توسط KYC، کاربران می توانند عضو پروتکل شوند. هنگامی که قرارداد هوشمند تحت پوشش توسط هکرها مورد حمله قرار می گیرد، اعضا می توانند از پروتکل بازپرداخت مطالبه کنند.

چشم انداز گسترده تر نکسوس (Nexus) پشتیبانی از انواع خطرات ، بدون خطرات ناشی از قرارداد هوشمند، که شامل خطرات اوراکل، خطرات دنیای واقعی و غیره می شود می باشد.