Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
XMRIRT
0
0
0
XMR
XMRUSDT
0
0
0
XMR

مختصر از ارز مونرو (XMR)

  • - ارز دیجیتال مونرو با نام شناخته شده ی Monero و نماد اختصاری XMR در رتبه 49# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز XMR با قیمت 133.9760795500 تتر و معادل تومانی 9,018,086 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز مونرو 18,422,515 میباشد.

مونرو چیست؟

قیمت لحظه ای مونرو: 133.9760 دلار

مونرو (Monero) در سال 2014 راه اندازی شد و هدف آن این است که اجازه می دهد معاملات به صورت خصوصی و بدون نام انجام شود. حتی اگر تصور می شود که BTC می تواند هویت یک شخص را پنهان کند، اغلب به راحتی منبع اصلی پرداخت ها را ردیابی کرد، زیرا بلاک چین ها شفاف هستند. از سوی دیگر، مونرو (Monero) به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از رمزنگاری پیشرفته، فرستندگان و گیرندگان را به طور یکسان مبهم کند.

تیم پشتیبان مونرو (Monero) می گوید حفظ حریم خصوصی و امنیت بزرگ ترین اولویت های آنهاست و سهولت استفاده و کارایی در درجه دوم قرار دارد. هدف آن حفاظت از همه کاربران - صرف نظر از میزان مهارت فنی آنها است.

به طور کلی، مونرو (Monero) اجازه می دهد تا پرداخت ها بدون ترس از سانسور سریع و ارزان انجام شود.

در ابتدا هفت توسعه دهنده در ایجاد مونرو (Monero) مشارکت داشتند - پنج نفر از آنها تصمیم گرفتند ناشناس باقی بمانند. همچنین شایعاتی مبنی بر اختراع مونرو (Monero) توسط ساتوشی ناکاموتو، مخترع بیت کوین وجود دارد.

ریشه های مونرو (Monero) را می توان در Bytecoin ، یک ارز رمزنگاری شده با حریم خصوصی و غیرمتمرکز که در سال 2012 راه اندازی شد، جستجو کرد. دو سال بعد، یکی از اعضای انجمن Bitcointalk-که فقط به عنوان Thanksfulfortoday شناخته می شود-پایگاه کد BCN را فاش کرد و مونرو (Monero )متولد شد. آنها "تغییرات بحث برانگیزی" را در Bytecoin پیشنهاد کردند که دیگران در جامعه با آن موافق نبودند و تصمیم گرفتند که امور را خود به دست بگیرند.

همچنین، اعتقاد بر این است که صدها توسعه دهنده در طول این سالها در مونرو (Monero) مشارکت داشته اند.

چه چیزی مونرو (Monero) را منحصر به فرد می کند؟

چندین مورد وجود دارد که مونرو (Monero) را منحصر به فرد می کند. یکی از بزرگترین اهداف این پروژه دستیابی به بالاترین سطح عدم تمرکز ممکن است، به این معنی که کاربر نیازی به اعتماد به دیگران در شبکه ندارد.

حریم خصوصی از طریق چند ویژگی متمایز به دست می آید. در حالی که هر بیت کوین در گردش شماره سریال خاص خود را دارد، به این معنی که می توان بر استفاده از ارزهای رمزنگاری شده نظارت کرد، مونرو (Monero) کاملاً قابل تعویض است. به طور پیش فرض، جزئیات مربوط به فرستنده ها، گیرندگان و میزان انتقال رمزنگاری ها مبهم است .

ابهام با استفاده از امضای حلقه به دست می آید. در اینجا، خروجی معاملات گذشته از بلاک چین انتخاب شده و به عنوان طعمه عمل می کند، به این معنی که ناظران خارجی نمی توانند بگویند چه کسی آن را امضا کرده است. به عنوان مثال، اگر یان 200 XMR به سوزان ارسال کند، این مقدار را می توان به قطعات تصادفی تقسیم کرد تا سطح دشواری بیشتری ایجاد شود.