Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
XNOUSDT
0
0
0
XNO
XNOIRT
0
0
0
XNO

مختصر از ارز نانو توکن (XNO)

  • - ارز دیجیتال نانو توکن با نام شناخته شده ی XNO(Nano) و نماد اختصاری XNO در رتبه 2036# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز XNO با قیمت 1.0240871200 تتر و معادل تومانی 71,232 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز نانو توکن 1,183,558,942 میباشد.

نانو توکن چیست؟

قیمت لحظه ای نانو توکن: 1.02408 دلار

نانو (NANO) یک ارز دیجیتال با تاخیر کم، بی احساس، مقیاس پذیر و سازگار با محیط زیست می باشد که بسیاری از ویژگی های اصلی بیت کوین را از طریق تصمیمات طراحی منحصر به فرد بهبود می بخشد. به عنوان مثال، هر کاربر

 

نانو (NANO) بلاک چین مخصوص به خود را دارد که به آنها امکان می دهد زنجیره خود را به صورت ناهمزمان در مقایسه با سایر تراکنش های موجود در شبکه به روز کنند و در نتیجه تراکنش های سریع با حداقل هزینه سربار انجام شود. تراکنش‌ها به جای مبالغ تراکنش، مانده حساب‌ها را ردیابی می‌کنند و امکان هرس تهاجمی پایگاه داده بدون به خطر انداختن امنیت را فراهم می نمایند. اجماع با رأی‌گیری باز نماینده (ORV) حفظ می‌شود که قطعیت غیرقابل برگشت (تسویه حساب کامل) را تسهیل می‌کند. نماینده های انتخاب شده توسط کاربر در مورد هر تراکنش رای می دهند، و هر گره به طور مستقل هر تراکنش را پس از دیدن آرای نماینده کافی برای رسیدن به حد نصاب، محکم می کند.

 

میانگین زمان تایید تراکنش در شرایط شبکه معمولی 0.2 ثانیه می باشد. تراکنش‌های چند ثانیه‌ای آن را به یک ارز دیجیتال ایده‌آل برای تراکنش‌های مصرف‌کننده تبدیل می‌کند، در حالی که تمرکززدایی، مقاومت در برابر سانسور و حاکمیت خود را نیز حفظ می نماید.