Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
XPRTIRT
0
0
0
XPRT
XPRTUSDT
0
0
0
XPRT

مختصر از ارز پرسیستنس (XPRT)

  • - ارز دیجیتال پرسیستنس با نام شناخته شده ی Persistence و نماد اختصاری XPRT در رتبه 632# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز XPRT با قیمت 0.2561615100 تتر و معادل تومانی 15,132 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پرسیستنس 188,404,890 میباشد.

پرسیستنس چیست؟

قیمت لحظه ای پرسیستنس: 0.2561615 دلار

پرسیستنس (Persistence) یک پروتکل قابل همکاری می باشد که برای تسهیل ایجاد محصولات مالی نسل بعدی ساخته شده است. پشته فناوری پرسیستنس (Persistence) زیرساختی را برای پل زدن موثر قلمروهای DeFi و امور مالی سنتی در زمینه‌های مختلف را ، در حالی که امکان ایجاد راه‌حل‌های مبتکرانه روی رمزارز برای گسترش بخش‌های DeFi و NFT را فراهم می‌کند.

 

پرسیستنس (Persistence) از فناوری بلاک چین برای تسهیل تبادل یکپارچه دارایی استفاده می کند. هدف پرسیستنس (Persistence) با استفاده از پروتکل‌های Web 3.0، فعال کردن و ایجاد مجموعه‌ای از محصولات مالی پیشرفته در بخش‌هایی است که از سهامداری به‌عنوان خدمات و بدهی‌های نمادین در دنیای واقعی گرفته تا هنر دیجیتالی را شامل می‌شود. موارد استفاده نهادی و رمزنگاری بومی. COMDEX: پلتفرم معاملاتی مصنوعی. AUDIT.one: Staking-as-a-Service. pStake: Liquid Staking; AssetMantle: بازار NFT بین زنجیره ای می باشد.

 

نقش توکن اکس پی آر تی (XPRT) :

 

نشانه کار: سهامداران اکس پی آر تی (XPRT) از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم پرسیستنس (Persistence) (فعالیت اقتصادی Persistence dApps یا pApps) سود می برند.

 

· توکن Staking در زنجیره اصلی پرسیستنس (Persistence): دارندگان اکس پی آر تی (XPRT) می‌توانند توکن‌های خود را به برخی از معتبرکننده‌های برتر در اکوسیستم PoS واگذار کنند و تا 35٪ پاداش سالانه را در اختیار بگیرند و در عین حال به امنیت زنجیره پرسیستنس (Persistence) کمک نمایند.

 

· مدیریت زنجیره تداوم: توکن اکس پی آر تی (XPRT) شبکه را از طریق شرط بندی ایمن می کند، برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود و وزن رای پیشنهادات حاکمیتی را برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در مورد تکامل زنجیره تداوم تعریف می نماید.