Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
XYOIRT
0
0
0
XYO
XYOUSDT
0
0
0
XYO

مختصر از ارز ایکس وای او (XYO)

  • - ارز دیجیتال ایکس وای او با نام شناخته شده ی XYO و نماد اختصاری XYO در رتبه 404# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز XYO با قیمت 0.0090014900 تتر و معادل تومانی 607 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ایکس وای او 13,476,747,692 میباشد.

ایکس وای او چیست؟

قیمت لحظه ای ایکس وای او: 0.009001490 دلار

شبکه ایکس وای او (XYO) (شبکه XY Oracle) یک شبکه غیرمتمرکز می باشد که تأیید لایه‌ای و موقعیت مکانی را در بسیاری از کلاس‌ها و پروتکل‌های دستگاه ممکن می‌سازد.

هدف شبکه ایکس وای او (XYO) ایجاد یک سیستم غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد از اوراکل‌های مکان است که در برابر حمله مقاوم باشد و در هنگام جستجو برای داده‌های موجود، بالاترین اطمینان ممکن را ایجاد نماید.

شبکه ایکس وای او (XYO) دارای چهار جزء اصلی است: نگهبان (جمع‌آوران داده)، پل‌ها (بازتاب دهنده‌های داده)، بایگانی‌کنندگان (ذخیره‌کننده‌های داده)، و پیشگویان (جمع‌آوران پاسخ). نگهبان ها اطلاعات مکان را از طریق حسگرها، رادیوها و وسایل دیگر جمع آوری می نمایند. پل ها این داده ها را از Sentinels می گیرند و در اختیار بایگانی ها قرار می دهند. بایگانی‌ها این اطلاعات را برای تجزیه و تحلیل Diviners ذخیره می‌کنند. پیشگویان اکتشافی مکان را از بایگانی‌سازان تجزیه و تحلیل می‌کنند تا پاسخ‌هایی به پرسش‌ها تولید کنند و امتیازات دقت را به آنها اختصاص دهند. پیشگویان سپس این پاسخ ها را به یک قرارداد هوشمند بازمی گردانند (بنابراین، پیشگوها به عنوان اوراکل عمل می کنند).

توکن‌های ایکس وای او (XYO) برای ایجاد انگیزه رفتار مطلوب در ارائه اکتشافی مکان دقیق و قابل اعتماد استفاده می‌گردند. توکن‌های ایکس وای او (XYO) را می‌توان به‌عنوان «گاز» مورد نیاز برای ارتباط با دنیای واقعی در نظر گرفت تا مختصات XY یک شی مشخص شده را تأیید نماید.