Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ZENUSDT
0
0
0
ZEN
ZENIRT
0
0
0
ZEN

مختصر از ارز هوریزن (ZEN)

  • - ارز دیجیتال هوریزن با نام شناخته شده ی Horizen و نماد اختصاری ZEN در رتبه 253# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ZEN با قیمت 12.2522800900 تتر و معادل تومانی 732,713 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز هوریزن 15,227,569 میباشد.

هوریزن چیست؟

قیمت لحظه ای هوریزن: 12.2522 دلار

هوریزن(Horizen) یک سیستم بلاک چین قابلیت همکاری دارد و توسط نودهای غیرمتمرکز پشتیبانی می شود. پلتفرم زنجیره جانبی (sidechain) آن بر روی حریم خصوصی داده های مقیاس پذیر متمرکز است و به همین دلیل به کسب و کارها و همچنین توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک فناوری زنجیره جانبی منحصر به فرد به نام Zendoo، بلاک چین های خصوصی یا عمومی بسازند.

هوریزن(Horizen) در ماه می 2017 راه اندازی شد و در تلاش است تا یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی داده ها را از طریق امکان استفاده در دنیای واقعی تضمین کند. هوریزن(Horizen) ادعا می‌کند که کاملاً غیرمتمرکز است، با ویژگی‌های حریم خصوصی کاملاً قابل تنظیم است.

بنیان گذاران هوریزن(Horizen) رابرت ویگلیون (Robert Viglione) و رولف ورسلوئیس (Rolf Versluis) هستند.

رابرت ویگلیون یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Horizen Labs و همچنین یکی از بنیان گذاران و رئیس Zen Blockchain Foundation است. او دکترای امور مالی در دانشگاه کارولینای جنوبی است و به عنوان تحلیلگر تحقیقات عملیاتی در Lanmark Technology کار می کرد. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر پیشرفته در Tecolote Research و به عنوان مدیر پروژه در نیروی هوایی ایالات متحده کار کرده است.

رولف ورسلوئیس یکی از بنیان گذاران و مشاور اجرایی Zen Blockchain Foundation است. او در صنعت IT یک فرد باتجربه محسوب شده و دارای یک شرکت عملیات ماینینگ متوسط است. در گذشته رولف در سیستم‌های سیسکو، صنعت نیمه‌رسانا، و همچنین به عنوان یک افسر آموزش دیده هسته‌ای در نیروی زیردریایی ایالات متحده کار می‌کرد.

جین لیپنکات (Jane Lippencott) نیز یکی از اعضای تیم موسس و یکی از نویسندگان وایت پیپر این ارز دیجیتال بود.

چه چیزی هوریزن (Horizen) را منحصر به فرد می کند؟

هوریزن(Horizen) از معماری زنجیره جانبی استفاده می کند که می تواند میزان کاربرد این ارز دیجیتال در دنیای واقعی را افزایش دهد. این پروتکل انتقال زنجیره‌ای، امکان زنجیره‌های جانبی غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. زنجیره‌های جانبی غیرمتمرکز بلاک چین های جداگانه ای هستند که به بلاک چین اصلی متصل شده اند و می توانند به طور همزمان اجرا شوند.

ماموریت هوریزن (Horizen) توانمندسازی افراد و نزدیک‌تر کردن آن‌ها از طریق فرآیند ساخت یک اکوسیستم فراگیر است که در آن همه افراد می‌توانند برای مشارکت خود پاداش بگیرند. Zendoo یک راه حل زنجیره جانبی غیرمتمرکز و قابل تنظیم است که برای غلبه بر محدودیت های فعلی در زمینه مقیاس پذیری و توسعه پذیری در بلاک چین مورد استفاده قرار می گیرد.